Aktuality

 • Parkovacie systémy, ktoré riešia parkovanie v meste

  Parkovacie systémy, ktoré riešia parkovanie v meste

  Počet áut v na Slovensku neustále rastie, od začiatku milénia sa prakticky zdvojnásobil a dnes ich je napríklad v Bratislave registrovaných viac ako 300-tisíc.

  Viac...
 • Realizácia 28ks parkovacích plošín

  Realizácia 28ks parkovacích plošín

  V rámci technologického posunu je badateľný aj neustále vyšší dopyt po zdvíhacích plošinách a parkovacích systémoch, ktoré zabezpečujú parkovanie dvoch áut na jednom parkovacom mieste. Nedávno sme realizovali inštaláciu 28 parkovaích plošín

  Viac...
 • Kompletná výmena výťahu v bytovom dome

  Kompletná výmena výťahu v bytovom dome

  Doba, ktorou prechádzajú bytové domy v súčasnosti, nie je ľahká, nakoľko došlo k tomu, že dom, ktorý už prešiel akoukoľvek rekonštrukciou, má na „krku“ úver, ktorý treba splácať najbližšie roky.

  Viac...
 • Montáž hydraulického výťahu

  Montáž hydraulického výťahu

  Po tom ako ste si nás vybrali za dodávateľa Vášho nového výťahu pristúpime k samotnej realizácii diela. Ako vidíme aj na priľahlom obrázku dodávka výťahu realizujeme kamiónovou dopravou priamo z výrobnej fabriky až na miesto určenia.

  Viac...
 • Ako správne vybrať nový výťah

  Ako správne vybrať nový výťah

  Keďže teraz už vieme, že chceme výťah kompletne vymeniť, poďme si povedať niečo o tom ako sa právne rozhodnúť pri výbere produktu a na čo nesmieme zabudnúť.

  Viac...
 • Vymeniť výťah alebo stačí renovovať?

  Vymeniť výťah alebo stačí renovovať?

  Prichádza obdobie, keď v starších obytných domoch s vekom 30 a viac rokov je okrem zateplenia, či výmeny stúpačiek nutná aj výmena, alebo renovácia starých výťahov.

  Viac...

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.

Napíšte nám Zavolajte nám