Zdvíhacie plošiny

Zdvíhacie plošiny

Výťahové plošiny sú ideálnym riešením pre rodinné domy, školy, domovy sociálnych služieb a iné málo využívané budovy v ktorých je požiadavka vertikálnej prepravy osôb skôr výnimočná, alebo sa jedná o podporu prepravy klasickým výťahom. Tieto plošiny spĺňajú všetky slovenské a európske normy. Svojou flexibilitou v oblasti úpravy technológie a konštrukcie uspokoja väčšinu zákazníkov. Dizajnové prevedenie plošín a ich cenová dostupnosť presvedčí každého zákazníka.

  • Plošiny typu CIBES

    Táto plošina švédskej produkcie so závitovým pohonom je vhodná ako do iteriéru tak aj exteriéru. Svojím prevedením a materiálovým vyhotovením zaručuje konštrukčnú pevnosť, odolnosť nielen voči mechanickému namáhaniu, ale aj poveternostným podmienkam. Je taktiež vhodná ako zariadenie umožňujúce prekonanie architektonických bariér osobám so zníženou schopnosťou pohybu a orientácie.

  • Plošiny typu inDomo sú ideálnym riešením pre rodinné domy
    Plošiny typu inDomo

    Zoznam produktov Vertico (EN) »

    Plošiny typu inDomo sú ideálnym riešením pre rodinné domy, kde sa nepredpokladá vysoký počet jázd. Svojími nízkymi požiadavkami na stavebnú pripravenosť sú veľmi efektívne použiteľné do akéhokoľvek prostredia. Plošiny je taktiež možné použiť do interiéru alebo exteriéru.

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.

Napíšte nám Zavolajte nám