Osobné a nákladné výťahy

výťahy pre bytové domy

Ponúkame výťahy určené prioritne pre bytové domy. Tieto riešenia sú prispôsobené najmä pre novostavby. Silná stránka týchto výťahov sa skrýva v maximálnom využití priestoru šachty a jednoduchosti inštalácie.

Nové dizajny kabín výťahov pre osobné výťahy (EN) »

 • administratívne budovy, ubytovne, hotely, nákupné centrá

  Praktické riešenia pre vertikálnu dopravu ľudí a tovaru v komerčných budovách: administratívne budovy, ubytovne, hotely, nákupné centrá a iné verejné budovy.

  Náš cieľ je uľahčiť prepravu v týchto zariadeniach a to spôsobom zabezpečenia komfortu, efektívnosti a hlavne bezpečnosti. Ponúkame vysokokvalitnú technológiu, schopnú zvládnuť vysoké nároky na prepravu, ktorá harmonicky dopĺňa architektúru budovy.

 • Veľkorozmerné kabíny výťahov na prepravu pacientov
  Zdravotnícke a sociálne zariadenia

  Zoznam produktov Orona (EN) »

  Riešenia prispôsobené pre tichú a komfortnú prevádzku. Veľkorozmerné kabíny výťahov na prepravu pacientov, pohyblivých lôžok a iných objemných zariadení Vám zjednodušia každodennú prevádzku. Inteligentné výťahy s vysokou nosnosťou urýchľujú plynulý chod nemocníc či hospicov.

 • kompletná výmena výťahu
  Výmena existujúcich výťahov

  V tomto segmente sa zameriavame na kompletnú výmenu starých, vyslúžilých výťahov, pretože podľa našej filozofie jedine kompletná výmena výťahu a všetkých jeho príslušenstiev je zárukou spokojnosti zákazníka a to nielen po technickej ale aj estetickej stránke ako aj stránke kvality samotnej jazdy.

  Keďže nami dodávané výťahy vieme rozmerovo akokoľvek upravovať, potenciál výťahovej šachty môžeme využiť na jej maximum, ako aj vybudovať výťah spolu s výťahovou šachtou v budovách, ktoré výťah ešte nemajú.

 • Malé nákladné výťahy
  Malé nákladné výťahy

  Zoznam produktov BKG (EN) »

  Malé nákladné výťahy sú prevažne výťahy montované so samonosnou oceľovou konštrukciou bez opláštenia zamerané na reštauračné alebo výrobné prevádzky kde nie je potrebná preprava osôb ale len tovaru. Sú to výťahy od nosnosti 50 kg do nosnosti 300 kg v rôznych úpravách pre konkrétny druh a požiadavky prevádzky.

  Je taktiež možnosť dodať takéto výťahy aj s dopravou osôb a materiálu a to v prípade, že požiadavka na výťah je extrémna odolnosť a maximálna spoľahlivosť.

 • Veľké nákladné výťahy
  Veľké nákladné výťahy

  Zoznam produktov Orona (EN) »

  Výťahy typu “Heavy loads” sú riešením pre vertikálnu dopravu od stredne ťažkých až po veľmi ťažké náklady v priemyselných halách, verejne prístupných budovách, komerčných centrách, zdravotných a sociálnych zariadenieach, múzeách, divadlách, a pod. Keďže nami dodávané výťahy vieme rozmerovo akokoľvek upravovať, potenciál výťahovej šachty môžeme využiť na jej maximum, ako aj vybudovať výťah spolu s výťahovou šachtou v budovách, ktoré výťah ešte nemajú.

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.

Napíšte nám Zavolajte nám