Parkovacie systémy

Parkovacie systémy

Pre správu a čo možno najlepšiu organizáciu budov s parkovacími miestami a státiami ponúkame riešenia na optimalizáciu a maximálne možné využitie daného priestoru. Sú to napríklad riešenia na využitie jedného parkovacieho miesta viacerími užívateľmi, alebo využitie výťahových plošín ako autovýťahov pre zníženie počiatočných a prevádzkových nákladov pre zákazníkov.

Tieto riešenia sú ponúkané od renomovaného európskeho dodávateľa s dlhoročnou tradíciou overenou v mnohých prípadoch v rámci nielen európy ale celého sveta.

 • variabilná plošina MONO

  Plošina Mono je variabilná plošina určená na prepravu tovaru bez dopravy osôb od nosnoti 750 kg do 1500 kg. Robusná konštrukcia plošiny umožňuje zdvíhať akýkoľvek druh tovaru.

 • Plošina Bipark 26 - riešenie pre parkovanie dvoch motorových vozidiel

  Bipark 26 je najjednoduchšie riešenie parkovania dvoch motorových vozidiel, v ktorom je pohyb zdvíhaného vozidla závislé na spodnom vozidle. Výhodou tohto parkovacieho systému je, že nevyžaduje žiadnu priehlbeň a pre fixáciu plošiny v hornej polohe požíva patentovanú torznú tyč, čo v praxi znamená že na udržanie plošiny v tomto stave nevyžaduje žiadnu energiu.

 • Plošina Spacer 25 - nezávislé riešenie dvoch až štyroch parkovacích miest

  Spacer 25 je nezávislé riešenie dvoch až štyroch parkovacích miest na veľmi malom priestore. Tento parkovací systém je vhodný do rodinných domov a malých prevádzok s výskytom do 4 osobných áut.

 • Parkovacia zdvíhacia plošina REX

  Parkovacia zdvíhacia plošina, využívajúca pre zdvih nožnicový systém je ukotvená len na podkladový betón. Maximálny možný zdvih takejto plošiny je 4,1 m čo spolu s jej cenou robí z tejto plošiny veľmi atraktívne riešenie.

 • Parkovacia zdvíhacia plošina Move

  Parkovacia zdvíhacia plošina Move, ktorá využíva dva stĺpové zdviháky na bočných stranách plošiny a vyžaduje ich kotvenie v oboch bočných stenách šachty.

 • RALLA 25 - Zariadenie na otočenie vozidla

  Zariadenie na otočenie vozidla v prípade malého manévrovacieho priestoru.

 • Automatizovaný parkovací systém OMER
  Automatizovaný parkovací systém

  Zoznam produktov Omer (EN) »

  Vhodný pre použitie na parkoviskách kde sa neuvažuje so žiadnou asistenciou a ani prítomnosťou vodiča vozidla. Návrh riešenia je realizovaný na konkrétny projekt samostatne.

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.

Napíšte nám Zavolajte nám